GRAFİK TASARIM HİZMETİMİZ

Grafik tasarım özünde, verilmek istenen mesajın metin ve görsel ile sentezlenerek, bir fikri temsil etme sanatıdır. Kreatif Zeka ekibi olarak başlıca amacımız düşünceyi karşı tarafa hissettirebilmek. Bunun için görsellerin algılanabilir ve görülebilir olmasına özen gösterir; bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu tasarımlar organize eder; kaliteli renklerde, özgün tasarımlar üretiriz.

Müşterilerimizin istekleri bizim yol haritamızı belirler. Tasarımda vermek istedikleri mesajı analiz eder, sektör araştırması yaparız. Oluşturduğumuz brieflerin ışığında, şirketin kurumsal kimliklerine uygun düzende kavramları ve simgeleri görselleştirir, alternatif tasarımları müşterilerimize sunarız.

Tasarımlarımız, offine ( Dijital basılı reklamlar: katalog, broşür; Açık hava reklamları: billboard, araç giydirme tasarımı, totem, tabela) ve online (web site, sosyal medya) pazarlamada fark yaratmanızı sağlar. Kreatif Zeka ekibi olarak, hayata geçirmek istediğiniz düşüncelerinizi, görsele taşımak için sizi bekliyoruz.

Grafik Tasarımda Neler Yapıyoruz?

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo Tasarım, Kartvizit Tasarım, Sunum Dosyası Tasarım, Poşet Zarf Tasarım, Diplomat Zarf Tasarım, Antetli Kağıt Tasarım, Fatura Tasarımı, İrsaliye Tasarımı, Tahsilat Makbuzu, Bayrak Tasarımı, Flama Tasarımı, Sipariş Formu Tasarımı, Teklif Formu Tasarımı, yaka Kartı Tasarımı, Bloknot Tasarımı

İlan Tasarımları

Gazete İlan Tasarımı, Dergi İlan Tasarımı, Billboard Tasarımı, El İlanı Tasarımı

Katalog, Broşür Tasarımları

Kurumsal Firma Kataloğu Tasarımı, Ürün Kataloğu Tasarımı, Dijital Katalog Tasarımı, Fiyat Listesi, Kataloğu Tasarımı, Broşür Tasarımı, Föy Tasarımı