Neler Yaparız

Hizmetlerimiz

Sizin İçin Genç & vizyoner ekibimiz ile sizlere

01.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım özünde, verilmek istenen mesajın metin ve görsel ile sentezlenerek, bir fikri temsil etme sanatıdır.Kreatif Zeka ekibi olarak başlıca amacımız düşünceyi karşı tarafa hissettirebilmek. Bunun için görsellerin algılanabilir ve görülebilir olmasına özen gösterir; bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu tasarımlar organize eder; kaliteli renklerde, özgün tasarımlar üretiriz.

02.

Web Tasarım

Web siteniz dijital ortamda markanız hakkında detaylı bilgi verir, ürün ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinize sizi ayna gibi yansıtır. Bu nedenle biz, web sitenizin markanızın pazarlama stratejisinde önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyoruz.
Sıradan web tasarımlara, kötü kodlamalara gereksiz harcamalar yapmadan web tasarım projelerinizin başarıya ulaşmasını istiyorsanız, doğru adrestesiniz.
Profesyonellik ve freelance kavramlarını doğru harmanlayarak, tüm dijital projelerinize kusursuz bir işçilikle yaklaşıyoruz. Sizde bizimle çalışarak amatör tasarımcı ve yazılımcıların kötü işlerinden kurtulun!

03.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Sosyal medya mecraları artık hayatımızda en hızlı ve güncel iletişim kaynağı haline gelmiştir. Bu sebeple sosyal hayatımız artık hiç tanımadığımız kişilerle iç içe girmiş durumdadır. Doğru, yalın ve faydalı bilgileri, artık günümüzde güvenilir kaynaklardan da daha hızlı bir şekilde sosyal çevremizden edinebiliyoruz. Ancak her zaman doğru değil, asparagas haberler ile karşılaşmamızda mümkün. İşte zamanımızın en büyük problemlerinden biri sosyal medya mecralarının bilinçsiz kullanılmasıdır. Kurumsal firmalar günümüzün en güçlü iletişim kaynağı olan sosyal medya mecralarını profesyonelce yönetmek ve resmetmek zorundadır. Çünkü kurumsal firmaların yapacağı küçücük bir hata bireysellerdeki bilinçsiz kullanım sayesinde çığ gibi büyüyecektir.

04.

Fotoğraf ve Video Prodüksiyon

İçinde yaşadığımız dijital çağda ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturabilmek için sosyal medya mecraları aracılığıyla hedef kitleye yönelik etkili ve dikkat çekici içerikler oluşturmak artık kaçınılmaz bir gerekliliktir. Fotoğraflarla içerik üretmekse günümüzde hemen hemen herkesin iyi kötü bir şekilde yapabildiği bir etkinlik olarak görülmektedir; ancak tanıtımı yapılması istenen ürünün doğru bir fonda, doğru renk ve mizansenle birleştirilerek en etkili sonucun elde edilmesi bilgi ve deneyim gerektiren bir işlemdir.