Profesyonel ekibimiz ile

Daima en iyisine sahip olabilmeniz için varız.

7 yılı aşkın tecrübe ve birikimleri ile

Kreatif Zeka'yla Tanışın

2010 yılında, Teknoloji gelişimin bir parçası olabilmek adına bir yolculuğa çıktık. Kreatif Zeka olarak, Dijital Ajans kimliğimizle, dijital mecralarda neler yapabileceğimizi tecrübe edindik. Tüm dijital iletişim araçlarını sizler için uzmanlığımız haline getirdik. Web Tasarım, Google Reklamları, Sosyal Medya Danışmanlığı, Video Prodüksiyon ve daha birçok farklı dijital platformu ve reklam alanlarını sizlere en faydalı hale getirdik.

Professiyonel

EKİBİMİZ

Tüm yaptıklarımızın en büyük destekçisi elbette ki teknolojidir. Bizler teknoloji ile rekabet etmiyor, teknolojiyi sürekli tazeleyerek yeteneklerimizi teknoloji ile harmanlıyoruz.

Umut EFE
Sanat Yönetmeni

Lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünde tamamlamıştır. Yüksek Lisans Eğitimini de Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Sanat ve Tasarım Dalında 2018 yılında başarı ile bitirmiştir. 2012 yılından beri çeşitli firmalarda grafik tasarımcı olarak çalışmış, 2016 yılında da kendi firması olan Kreatif Zeka bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Tamer DADAŞ
Sanat Yönetmeni

İstanbul Üniversitesi, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Akdeniz Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünde yüksek lisansına devam etmekte. 2014 yılından itibaren çeşitli ajans ve medya kuruluşlarında fotoğrafçılık ve kameramanlık yaptı. Kendisinin yazıp yönettiği üç kısa filmi var. 2018 yılından beri de Kreatif Zeka bünyesinde fotoğraf, videografi ve kurgu alanlarında hizmet vermekte.

Mücahit GÜNAY
Web Master

Meslek Lisesi Bilgisayar, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilişim Teknolojileri mezunu. Network ve Bilişim Üzerine Elektronik Haberleşme Mühendisliği bitirdi. Sektöre girdiği 2006 yılından bu yana bir çok kurumsal web projesini profesyonel olarak tamamladı. 200+ referans ile artık Kreatif Zeka bünyesinde çalışıyor.