Profesyonel ekibimiz ile

Daima en iyisine sahip olabilmeniz için varız.

7 yılı aşkın tecrübe ve birikimleri ile

Kreatif Zeka'yla Tanışın

2010 yılında, Teknoloji gelişimin bir parçası olabilmek adına bir yolculuğa çıktık. Kreatif Zeka olarak, Dijital Ajans kimliğimizle, dijital mecralarda neler yapabileceğimizi tecrübe edindik. Tüm dijital iletişim araçlarını sizler için uzmanlığımız haline getirdik. Web Tasarım, Google Reklamları, Sosyal Medya Danışmanlığı, Video Prodüksiyon ve daha birçok farklı dijital platformu ve reklam alanlarını sizlere en faydalı hale getirdik.

Kreatif

EKİBİMİZ

Tüm yaptıklarımızın en büyük destekçisi elbette ki teknolojidir. Bizler teknoloji ile rekabet etmiyor, teknolojiyi sürekli tazeleyerek yeteneklerimizi teknoloji ile harmanlıyoruz.

Umut EFE
Sanat Yönetmeni

Lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünde tamamlamıştır. Yüksek Lisans Eğitimini de Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Sanat ve Tasarım Dalında 2018 yılında başarı ile bitirmiştir. 2012 yılından beri çeşitli firmalarda grafik tasarımcı olarak çalışmış, 2016 yılında da kendi firması olan Kreatif Zeka bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Furkan Tümer
Video Sanatçısı

İstanbul Üniversitesi, Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunu. 2015 yılından itibaren çeşitli ajans ve medya kuruluşlarında fotoğrafçılık ve kameramanlık yaptı. Kendisinin yazıp yönettiği iki kısa filmi var. 2019 yılından beri de Kreatif Zeka bünyesinde fotoğraf, videografi ve kurgu alanlarında hizmet vermekte.

Levent Genç
Fotoğraf Sanatçısı

1985 Yılında Antalya’da doğdum, okul yıllarımda dedem Nevzat GENÇ’in armağan ettiği fotoğraf makinesi ile tanıştım ve fotoğraf makinesi ile yaşadığım dünyayı tekrar keşfetmeye başladım. Fotoğraf sanatçılığına İstanbul’da  ajanslara portre ve moda çekimleri yaparak başladım. Daha sonra tekrar döndüğüm ana vatanım Antalya’da yemek ve ürün fotoğrafçılığı ile devam ettim. 12 Yıllık kariyerim boyunca birçok alanda yer aldım.

Mücahit GÜNAY
Web Master

Meslek Lisesi Bilgisayar, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilişim Teknolojileri mezunu. Network ve Bilişim Üzerine Elektronik Haberleşme Mühendisliği bitirdi. Sektöre girdiği 2006 yılından bu yana bir çok kurumsal web projesini profesyonel olarak tamamladı. 200+ referans ile artık Kreatif Zeka bünyesinde çalışıyor.